Manipulační technika

Vysokozdvižné a paletové vozíky

Vozíky s nosností 1 000 kg a manipulačním prostorem 680 x 1950 mm s nosností do 3,2 t. Výhodou těchto vozíků je snadná ovladatelnost a poměrně malý manipulační prostor při vysoké tonáži.

Manipulační podvozky

Tyto podvozky se používají pro stěhování těžkých dílenských strojů a jiných těžkých břemen. Vozíky jsou opatřeny pogumovanými válečky pro šetrnější stěhování ve kterých jsou uloženy jehličkové ložiska určené pro vysokou zátěž. Těmito vozíky není problém přestěhovat těžká břemena přesahující 50 tun. S těmito vozíky se používají současně hevery o nosnosti 20 tun a další manipulační nářadí.

Ocelové rudly s nosností od 300 kg - 500 kg

Při standardních stěhovacích pracích se používají na rozvážku přepravních boxů, dále u nás našly použití při stěhování v rámci budov, pater, skladech apod.

Přepravní policové vozíky

Tyto zvlášť upravené vozíky jsou ideální pro přepravu přepravních boxů při stěhování administrativních budov, sídel společností, úřadů apod., kde při stěhovacích pracích je použito velkého množství přepravních boxů.

Stěhovací kříže, kurty pro fixaci nábytku na vozidlech

Výhodou stěhovacích křížů zavěšených na ramenech pracovníků je rozložení váhy neseného předmětu a tím se snižuje riziko poškození stěhovaných předmětů a zdraví pracovníků. Kurty slouží výhradně pro fixaci předmětu stěhování na vozidlech, zabraňují tak jeho pohybu při jízdě.

Sady nářadí

Naše sady nářadí obsahují profesionální nářadí, které slouží k demontáži a montáži nábytkových sestav, seřizování a vyrovnávání dvířek, odpojení praček, myček, svítidel apod.

Speciální nástroje na manipulaci s těžkými břemeny do 20tun (stroje,trezory atd.)

Speciální nástroje na manipulaci s těžkými břemeny do 20 tun (stroje,trezory atd.)